ALGEMEEN BESTUUR

 

Dagelijks bestuur

 

Linda Maasdijk,

onafhankelijk voorzitter

020 6946440

lmaasdijk@rocovhm.nl

 

Jan Willem Fortuin,

namens ROVER Gouda, secretaris

0182 537540

jwfortuin@rocovhm.nl

 

Hans van Dam,

namens ROVER Rijnland, penningmeester

071 5125853 of 06 5024 6893

hvdam@rocovhm.nl

 

Ambtelijk secretaris

Postadres:

RHM

Marjolein de Jong

Walenburgerplein 104, 3039 AN Rotterdam

+31 (0)10 313 0882 / +32 (0)498 789 222

info@rocovhm.nl

marjolein@tridee.eu

 

Algemeen Bestuur

 

Jan van Dijk

namens ROVER Rijnland

0651802290

jvandijk@rocovhm.nl

 

Marcel Castelijns
namens ROVER Gouda/Midden Holland
0610804926
marcel.castelijns@kabelfoon.nl

Karin van Dijk

namens Goudse adviesraad voor mensen met een beperking

0629103486

 

 

Boudewijn Leeuwenburch

namens Stichting Voetgangersbeweging Nederland, afdeling Leiden

info@voetgangersbeweging.nl

 

 

Piet Schuur

namens Fietsersbond Leiden e.o.

071 5724510

pjschuur@rocovhm.nl

 

 

Peter Waalboer

provinciale afdeling Oogvereniging Zuid-Holland

06 22516189

peter.waalboer@oogvereniging.nl

 

 

Henk van der Zanden, webmaster

namens Fietsersbond Alphen e.o.

0172 444579

hvanderzanden@gmail.com

 

 

 

 

 

Het bestuur in 2018 (12 maart 2018)

 

 

De eerste vergadering op 27 september 2012 

 

 

 

 



Agendaleden

 

Anne de Jong

namens RNO Midden Holland

0172 217973

adejong@rocovhm.nl

 

 

Jo Suijlen

namens Fietsersbond Gouda

0182 546536

jmsuijlen@rocovhm.nl

 

Carla Weller

regioconsulente Zorgbelang Zuid-Holland

088 9294010

cweller@rocovhm.nl